ΚΡΟΤΩΝΑΣ. ΜΠΗΚΑΜΕ ME TO LASER 4,99 ΣΤΗΝ ΕΛΛΗΝΟΦΩΝΗ ΠΕΡΙΟΧΗ ΤΗΣ ΙΤΑΛΙΑΣ! ΤΗ MAGNA GRECIA!
24,006
Published 2024-06-20
Ενημέρωση : Τα επικριτικά σχόλια, οι απορίες και οι ερωτήσεις θα διαγράφονται γιατί δεν υπάρχει ο χρόνος να απαντηθούν. Όλα αυτά τα σχόλια, με εξαίρεση τα υβριστικά, τα συκοφαντικά, τα κακόβουλα και όσα είναι γραμμένα στη βαρβαρική γλώσσα greeklish, θα μπορείτε να τα κάνετε μετά την επιστροφή μας.
Μπορείτε επίσης να βλέπετε τις ζωντανές συνδέσεις με τον γιο μου μέσω skype στο κανάλι του στο YouTube : youtube.com/user/Kokovios2007/videos
All Comments (21)
-
Σε μια εποχή που η νωχελικοτητα και η τεμπελιά έχει φωλιάσει σχεδόν σε όλη τη χώρα στους νέους, εσείς είσαστε παράδειγμα νιότης και ενέργειας. Είσαστε όαση φρεσκάδας και περιπέτειας. Καλες θάλασσες παιδιά και εύχομαι να σας πάει το ταξίδι όπως το έχετε προγραμματίσει. Κώστας Κρητικός Σαμιώτες εν Αθήναις
-
Είστε πραγματικά εκπληκτικοί και οι δύο! Είστε παράδειγμα για όλους μας, μικρούς και μεγάλους. Never stop to follow your dream! Βάλε οικονομική ενίσχυση για όποιον θέλει να βοηθήσει, μην το θεωρείς κακό, κάποιοι θέλουν να βοηθήσουν για το όνειρο και μόνο. Καλή συνέχεια!
-
Είστε ωραίοι και μερακλήδες! Μας εμπνέετε και γουστάρουμε! Το "γραμματοκιβώτιο" όλα τα λεφτά. Ιδεάρα για camping και όχι μόνο! Υπέρευχαριστούμε. Καλές Θάλασσες! Με εκτίμηση Κλώνος Δημήτρης
-
Φίλε Ιωσηφ καλημέρα. Σου στέλνω μήνυμα για πρώτη φορά. Είμαι ένας φίλος Πειραιώτης αλλά τα τελευταία 12 χρόνια μένω στο Βανκουβερ του Καναδά. Θέλω να σας πω, πως σας παρακολουθώ με αγωνία, μπράβο σας για το θάρρος που έχετε και τολμήσατε αυτό το ταξιδι Καλή συνέχεια να έχετε και καλή δύναμη
-
Καλό ταξίδι , να περνάτε καλά!!!!! Μην αγχωνόσαστε κ. Ιωσήφ , και μια φορά την εβδομάδα να βγει βίντεο αρκετό είναι. Απολαύστε το ταξίδι σας χωρίς περιορισμούς.... ο κ. Λορενς η καλύτερη παρέα !!!!
-
Είμαι 21 ετών και κάνω ότι περνάει από το χέρι μου για να καταφέρω να ζω κάπως έτσι στα 70 μου... Είσαι πρότυπο για πόλους ανθρώπους! Σεβασμός και θαυμασμός προς το άτομό σου και όσους σε βοηθούν! Εύχομαι καλές θάλασσες και καλοτυχία στα ταξίδια σου!!!
-
Σας αγαπώ, σας θαυμάζω και σας στέλνω όλη την θετική ενέργεια και σκέψη μου, να συνεχίσετε να μας ταξιδεύετε!!! Τον Γιώργο δεν τον έχω γνωρίσει από κοντά, αλλά από το λίγο που έχω "ζήσει" μαζί σας μέσω βίντεο, νιώθω πως τον ξέρω χρόνια. Πολύ θα γούσταρα να τον έχουμε Καπετάνιο σε κάποιο ταξίδι με τα τροχοφόρα "σκάφη μας"!!! Τα Σέβη μου!!!
-
Μας ταξιδεύετε σε μέρη που τα μάθαμε από την ιστορία και τα βιβλία... Ώρα καλή, καπετάνιοι! Με αγάπη, από Αλεξ/πολη!
-
Ειστε η πιο ωραια αποδραση απο τη ζουγκλα της Αθηνας και τα καθημερινα μας προβληματα καπετανιοι. Σας χαιρομαστε και ειμαστε διπλα σας σε αυτην την ομορφη γενναια προσπαθεια.
-
Αυτή είναι η κανονική ζωή που θα έπρεπε να έχουμε γι αυτό έχετε τόση ενέργεια, καλό ταξίδι στην μεγάλη Ελλάδα
-
Πολύ ωραία ξενάγηση κ Ιωσήφ στο Κοτρωνα καλή συνέχεια στο όμορφο ταξίδι σάς!!!!!!
-
Θα πω για άλλη μια φορά ευχαριστώ που μοιράζεστε το απίστευτο ταξίδι σας!!!!!
-
Να είστε και να περνάτε πάντα καλά!!!!Περιμένουμε και τα επόμενα βίντεο...
-
Καλή συνέχεια ... σε ευχαριστώ για τα όμορφα πλάνα από την θάλασσα , μας ταξιδεύεται !!!
-
Πόσο πολύ χάρηκα με το βίντεό σας δεν λέγεται. Ευχαριστώ! Και σε άλλα με υγεία!
-
Σας ευχαριστούμε για τις απολαυστικές εικόνες 😊😊
-
Καλημέρα κύριε Ιωσήφ και κύριε Γιώργο!!! Καλές θάλασσες και υγεία!!! Μας δίνεται μεγάλη δύναμη για να συνεχίζουμε εδώ στην ξενιτιά!!! Ελπίζω να μπορέσουμε να σας δούμε στο πέρασμα από Γερμανία!!! Καλή δύναμη!!! Βασίλης και Δήμητρα από Γερμανία
-
Απιστευτο οδοιπορικο κ. Ιωσηφ, ευχαριστουμε που το μοιραζεστε μαζι μας, καλα ταξιδι!!
-
Συγχαρητήρια Ιωσήφ.Πολυ ωραία βίντεο!!Καλες θάλασσες να έχετε!!!
-
Bravoo!! Συνεχίστε παίδες, περνάμε πολύ ωραία με τα video σας! Ευχαριστούμε Ιωσήφ... συνεχίστε το ταξίδι!!